Влажност: 100%
Вятър: 2m/s NW
Балчик подава молбата за влизане в Книгата на Гинес

Georgi Ivanov Gehsa

Нашата публика оцени усилията на момчетата и след загубата от Марисан ги изпрати с аплодисменти

Треньорът на Черноморец (Балчик) Георги Иванов-Геша прие спокойно първата им загуба след 37 победи поред в Североизточна “В” група. Балчиклии паднаха у дома с 0:1 от Марисан.
“Случи се нещо нормално във футбола. Все пак ние в Балчик не сме извънземни. Нито пък сме ЦСКА, който също мачка в тяхната група, но зад себе си има огромна фенска маса, много пари и име. Докато Балчик е скромен отбор. Сега поне ще подадем молбата за влизане в Книгата на Гинес за най-много поредни победи- 37, една от които служебна. Иначе целите ни не се променят – във всеки мач ще продължим да гоним победа, тъй като искаме да завършим първи с колкото се може повече точки”, заяви Геша.

Той разкри, че 10 минути преди двубоя с Марисан не знаел на кои футболисти ще разчита. “Имахме много контузени, те загряваха, но до последно нямаше яснота кои от тях ще мога да използвам. Загубихме след един ъглов удар в 10-ата минута. Малко след това Беадиров направи глупост и ни остави с 10 души. Въпреки това атакувахме и създадохме положения, но не съумяхме да вкараме. С известна доза късмет гостите ни биха, но нека им отдадем и заслуженото – стегнали са добър отбор, които играе приятен футбол. Всъщност срещу Балчик всички в групата се хвърлят на 100 % процента, което е хубаво за нас, защото ни държат в напрежение. Ние побеждаваме с качествата на играчите си и воля. Нашата публика оцени усилията на момчетата и след загубата от Марисан ги изпрати с аплодисменти”, допълни Иванов.