9°
Черно море громи в Елитната до 17 години

u17

“Моряците” бият Чавдар (Етрополе) с 6:2

Отборът на Черно море записа разгромен успех с 6:2 при домакинството на Чавдар Етрополе в мач от 25-ия кръг на Елитната група до 17 години, игран на терена под Аспаруховия мост. Цели четири гола за успеха на “моряците” реализира Дейвид Венциславов, а по един добавиха Румен Касабов и Ивелин Маджаров.

u17 (12)Варненци откриха резултата още в 7-ата минута на двубоя от фаул, изпълнен от Румен Касабов. До почивката възпитаниците на Георги Попов поведоха с 2:0 след като Дейвид Венциславов засече центриране отдясно на Ертан Тумбак. Преди попадението “моряците” удариха греда, а гостите изпуснаха едно чисто положение пред вратата на Иван Дюлгеров.

ФОТОРЕПОРТАЖ ОТ МАЧА ВИЖ ТУК»

u17 (24)След почивката домакините тотално смазаха своя съперник като реализираха нови четири гола. Дейвид Венциславов на три пъти и Ивелин Маджаров доведоха нещата до 6:0. В заключителните минути на срещата гостите от Етрополе върнаха два гола за крайното 6:2.

В събота от 10,30 ч. варненци гостуват на Ботев в Пловдив.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Ертан Тумбак (61-Христо Христов), Ивелин Маджаров, Кристиян Арсовски, Кирил Радев, Никола Тодоров, Емил Янчев (59-Християн Фоти), Румен Касабов (55-Влад Михайлов), Данаил Димов, Дейвид Венциславов, Калоян Диев (57-Даниел Димов).