Varna
9°
ясно небе
Влажност: 81%
Вятър: 2m/s SW
Много рекорди на 7-я турнир “Голямо великденско гмуркане”
Facebook Google Twitter LinkedIn Reddit

Басейн Приморски

Вижте призьорите в тазгодишното издание на плувната надпревара

Завърши 7-ото издание на плувния турнир “Голямо Великденско гмуркане”. Надпреварата протече в два дни и три полудни на 7 и 8 май, а най-добре представителите се плувци получиха медалите в отделните дисциплини и купите в комплексното класиране. Организатор на надпреварата бе клуб по плувни спортове “Черно море”, съвместно с община Варна, чрез дирекция “Спорт” и Общински плувен комплекс “Приморски”.

Освен големия брой участвали клубове и състезатели, бяха поставени и много нови рекорди на турнира.

Ето и призьорите в отделните дисциплини:

50/100м бътерфлай:

група “А”
момичета
1. Катерина Кирова – Сливен 2002 – 0:34.30;
2. Диана Димова – Сливен 2002 – 0:34.70;
3. Виктория Радева – ПСК Черно море – 0:38.58

момчета
1. Ясен Бонев – Астери- 0:32.89;2.
2. Никола Жеков ПСК Черно море – 0:32.98;
3. Никола Белоев – Викинг -0:36.26

група Б
момичета
1. Калина Николаева ПСК Черно море – 1:09.80;
2. Маргарита Трацевская ПСК Черно море – 1:16.92;3.
3. Ева Вълева ПСК Черно море – 1:19.29

момчета
1. Емилиян Еленков ПСК Черно море – 1:10.80
2. Лъчезар Добролевски ПСК Черно море – 1:12.76;3.
3. Цветин Георгиев ПСК Черно море -1:13.51

група В
девойки младша
1.Ванеса Димитрова Бриз – 1:10.20
2.Невена Стоилова Бриз – 1:11.67
3.Петя Бонева Астери – 1:12.36

юноши младша
1.Теодор Георгиев КПС Черно море – 1:06.36
2.Максим Михайлов Добруджа – 1:06.38
3.Самуил Стоянов ПСК Черно море – 1:07.85

група Г
девойки старша
1.София Иванова ПСК Черно море – 1:13.58
2.Ивет Шумкова КПС Черно море – 1:15.26
3.Ана Филкина Албатрос – 1:18.67

юноши старша
1.Антоний Моралийски КПС Черно море – 1:04.48
2.Благовест Тодоров Астери – 1:05.80
3.Георги Колев Младост – 1:06.54

група Д
жени
1.Бояна Кирчева ПСК Черно море – 1:07.74
2.Антоанета Милева ПСК Черно море – 1:09.92
3.Павлина ТодороваПСК Черно море – 1:29.10

мъже
1.Арсений Бекетов Астери – 0:58.98
2.Иван Георгиев Доростол – 1:00.39
3.Богомил Яковчев Доростол – 1:00.42

50/100м гръб

1.Диана Димова Сливен – 0:37.02
2.Катерина Кирова Сливен – 0:39.13
3.Виктория Радева ПСК Черно море .0:42.04

1.Ясен Бонев Астери – 0:37.76
2.Никола Белоев Викинг – 0:37.86
3.Станислав Стоичков Албатрос – 0:39.77

1.Калина Николаева ПСК Черно море-1:11.92
2.Маргарита ТрацевскаяПСК Черно море – 1:12.60
3.Варвара Попова Астери – 1:19.57

1.Лъчезар Добролевски ПСК Черно море – 1:13.50
2.Емилиан Еленков ПСК Черно море – 1:16.64
3.Александър Илиев Викинг – 1:19.73

1.Стилина Иванова ПСК Черно море – 1:12.54
2.Габриела Георгиева Викинг – 1:14.20
3.Станислава Сарандева Добруджа – 1:16.29

1. Самуил Стоянов ПСК Черно море – 1:09.20
2.Максим Михайлов Добруджа – 1:10.39
3. Михаил Александров Одесос – 1:10.40

1.София Иванова ПСК Черно море – 1:12.20
2.Ивет Шумкова КПС Черно море – 1:17.32
3.Каролина Василева Добруджа – 1:19.48

1.Благовест Тодоров Астери – 1:06.64
2.Антоний Моралийски КПС Черно море – 1:09.73
3.Танасис Янев Астери – 1:11.48

1.Бояна Кирчева ПСК Черно море – 1:14.42
2.Павлина Тодорова ПСК Черно море – 1:17.86
3.Антоанета Милева ПСК Черно море – 1:20.73

1.Арсений Бекетов Астери – 1:04.74
2.Иван Георгиев Доростол – 1:05.74
3.Богомил Яковчев Доростол – 1:06.86

50/100м бруст

група А
момичета
1.Катерина Кирова Сливен – 0:41.95
2.Виктория Радева ПСК Черно море – 0:45.07
3.Диана Димова – Сливен – 0:45.13

момчета
1.Ясен Бонев Астери – 0:41.70
2.Никола Жеков ПСК Черно море – 0:43.54
3.Борис Христов ПСК Черно море – 0:45.54

група Б
момичета

1.Калина Николаева ПСК Черно море – 1:25.02
2.Ева Вълева ПСК Черно море – 1:29.02
3.Маргарита Трацевская ПСК Черно море – 1:30.02

момчета
1.Емилиан Еленков ПСК Черно море – 1:22.86
2.Даниил Раю ПСК Черно море – 1:23.73
3.Лъчезар Добролевски ПСК Черно море – 1:24.80

група В
девойки младша
1.Александра Русева ПСК Черно море – 1:22.98
2.Ива Георгиева Одесос – 1:23.80
3.Теодора Георгиева Викинг – 1:26.23

юноши младша
1.Борис Томов Астери – 1:18.02
2.Михаил Александров Одесос – 1:21.36
3-Максим Михайлов Добруджа – 1:22.39

група Г
девойки старша
1.Ана Филкина Албатрос – 1:22.70
2.София Иванова ПСК Черно море – 1:22.95
3.Рени Христова ПСК Черно море – 1:25.23

юноши старша
1.Благовест Тодоров Астери – 1:13.18
2.Антоний Моралийски КПС Черно море – 1:15.48
3.Дейвид Стоянов КПС Черно море 1:18.70

група Д
жени
1.Павлина Тодорова ПСК Черно море – 1:19.86
2.Антоанета Милева ПСК Черно море – 1:23.42
3.Бояна Кирчева ПСК Черно море – 1:32.82

мъже
1. Иван Георгиев Доростол – 1:12.64
2.Арсений Бекетов Астери – 1:18.67
3.Сеслав Атанасов Торпедо – 1:22.86

50/100м св. стил

група А
момичета
1.Диана Димова Сливен – 0:33.29
2.Виктория Радева ПСК Черно море – 0:33.33
3.Катерина Кирова Сливен – 0:33.39

момчета
Ясен Бонев Астери – 0:31.95
2.Никола Жеков ПСК Черно море – 0:32.23
3.Никола Белоев Викинг -0:32.89

група Б
момичета
1.Калина Николаева ПСК Черно море – 1:03.67
2.Виктория Иванова Албатрос – 1:07.36
3.Ева Вълева ПСК Черно море – 1:07.86

момчета
1.Емилиан Еленков ПСК Черно море – 1:02.39
2.Лъчезар Добролевске ПСК Черно море -1:03.76
3.Цветин Георгиев ПСК Черно море – 1:05.61

група В
девойки младша
1.Стилина Иванова ПСК Черно море 1:02.32
2.Ванеса Димитрова Бриз -1:02.51
3.Станислава Сарандева Добруджа – 1:03.86

юноши младша
1.Самуил Стоянов ПСК Черно море – 0:59.98
2.Максим Михайлов Добруджа – 1:02.07
3.Мартин Тенев Бриз – 1:02.60

група Г
девойки старша
1.София Иванова ПСК Черно море – 0:59.86
2.Ана Филкина Албатрос – 1:07.29
3.Каролина Василева Добруджа – 1:07.67

юноши старша
1.Антоний Моралийски КПС Черно море -0:57.86
2.Росен Хараланов КПС Черно море – 0:59.04
3.Виктор Попов Доростол – 0:59.80

група Д
жени
1.Бояна Кирчева ПСК Черно море – 0:59.42
2.Антоанета Милева ПСК Черно море – 1:06.07
3.Павлина Тодорова ПСК Черно море – 1:06.16

мъже
1. Арсений Бекетов Астери – 0:56.57
2.Иван Георгиев Доростол – 0:56.59
3.Илиян Тодоров Торпедо – 1:03.48

200/400м съчетано

група А
момичета
1.Диана Димитрова Сливен – 2:58.07
2.Катерина Кирова Сливен – 3:01.57
3.Виктория Радева ПСК Черно море – 3:01.67

момчета
1.Ясен Бонев Астери – 2:53.89
2.Никола Жеков ПСК Черно море – 3:00.95
3.Станислав Стоичков Албатрос – 3:02.14

група Б
момичета
1.Калина Николаева ПСК Черно море – 2:32.98
2.Маргарита Трацевская ПСК Черно море – 2:40.29
3.Ева Вълева ПСК Черно море – 2:47.58

момчета
1. Лъчезар Добролевски ПСК Черно море – 2:34.76
2.Емилиан Еленков ПСК Черно море – 2:41.10
3.Цветин Георгиев ПСК Черно море – 2:43.92

група В
девойки младша
1.Стилина Иванова ПСК Черно море – 5:31.83
2.Маноела Николова Астери – 5:41.48
3.Александра Русева ПСК Черно море – 5:41.57

юноши младша
1.Самуил Стоянов ПСК Черно море – 5:23.54
2.Михаил Александров Одесос – 5:27.16
3.Максим Михайлов Добруджа – 5:37.51

група Г
девойки старша
1.София Иванова ПСК Черно море – 5:34.01
2.Ивет Шумкова КПС Черно море – 5:38.07
3.Ана Филкина Албатрос – 6:13.23

юноши старша
1.Благовест Тодоров Астери – 4:57.02
2.Антоний Моралийски КПС Черно море – 5:02.07
3.Георги Ковачев ПСК Черно море – 5:18.26

група Д
жени
1.Антоанета Милева ПСК Черно море – 5:51.11
2.Теодора Манолова КПС Черно море – 7:29.02

мъже
1.Арсений Бекетов Астери – 4:51.02
2.Иван Георгиев Доростол – 4:57.76
3.Денислав Великов Торпедо – 5:51.32

комплексни победители и носители на купи:

група А Диана Димова Сливен 1733т.; Ясен Бонев Астери 1390т.
група Б Калина Николаева ПСК Черно море 2572т.; Лъчезар Добролевски ПСК Черно море 1788т.
група В Стилияна Иванова ПСК Черно море 2360т.; Самуил Стоянов ПСК Черно море 2057т.
група Г София Иванова ПСК Черно море 2596т; Благовест Тодоров Астери 2397т.
група Д Антоанета Милева ПСК Черно море 2329т.;Иван Георгиев Доростол 2678т.

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *