9°
Черно море с първа победа в контролите

Черно море - лятна подготовка (23)

“Моряците” победиха втородивизионния Септември с 3:1 в Разлог

Черно море записа първа победа в контролите от предсезонната подготовка. “Моряците” победиха втородивизионния Септември с 3:1 в Разлог.

Домакините откриха в 4-ата минута чрез Костадин Аджов, който се възползва от грешка на Чанович. В 10-ата минута Жоро Андонов изравни, а в 25-ата Георги Илиев направи 2:1 от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Романов.

В 44-тата минута Андонов пропусна да увеличи преднината на „моряците”. Неговият шут бе избит от вратаря пред голлинията.

В 46-ата минута в игра за варненци се появи централния нападател Алексис Балутиста. Колумбиецът, който е на проби, смени Коконов. В 47-ата минута диагонален удар на Васев бе избит от вратаря. В 58-ата минута Васев проби до аутлинията и върна към Андонов, който с прецизен удар се разписа за 3:1.

Десет минути по-късно домакините можеха да намалят, но Траянов се намеси добре и изчисти топката. В 74-ата минута Газиев пропусна дузпа за Септември, след като шутира край вратата, а в 88-ата вратарят на Черно море Емил Михайлов спаси коварен шут от фаул на играч на домакините.

Съставът на Черно море: Чанович (46-Михайлов), Сукуп (84-Костадинов), Траянов, Цветков (84-Радев), Венков (70-Eнрике), Малик (38–Николов), Паланков (46-Васев), Илиев (84-Йосков), Коконов (46-Балутиста), Романов (75-Минков), Андонов (75-Неделчев)