9°
Спартак Варна загуби нещастно в Търговище”Соколите” отстъпиха на Светкавица с 1:2 след гол в края

Спартак - Светкавица (5)

“Соколите” отстъпиха на Светкавица с 1:2 след гол в края

ФК Спартак изгуби нещастно с 1:2 от Светкавица в мач от XVI кръг на Трета лига – Североизточна лига в Търговище.

Победния гол за домакините падна в 90-ата минута след меле. Преди това Светкавица излезе напред в 60-ата минута, а в 65-ата Радослав Монев изравни с първото си попадение за варненци.

Последваха куп пропуски на спартаклии. С гола се разминаха Пламен Иванов, Ивайло Русев и Милен Бабаджанов, който не успя да отбележи почти от голлинията.

Съставът на Спартак: Митко Недев, Петър Василев, Калоян Иванов, Вилиян Денчев, Давид Даражански (80 -Денис Драганов), Иван Добрев, Свилен Иванов (77 – Лоренцо), Радослав Монев, Ивайло Русев, Пламен Иванов, Милен Бабаджанов.