Вятър: 7m/s WNW
    Футзалното дерби във Варна завърши без победител

МФК МАГ

МФК МАГ остава лидер във временното класиране

Шампионът на България Гранд Про и един от претендентите за титлата МФК МАГ не успяха да се победят в дербито в градското първенство по футзал на Варна.

Първият мач за годината бе доста оспорван и завърши при резултат 2:2. Беадир Беадиров откри за “професионалистите”, а бившият играч на Гранд Про Георги Карагеоргиев изравни от дълга дузпа в края на полувремето. Националът Мартин Великов отново даде преднина на Гранд Про след почивката, а Даниел Димов оформи крайното 2:2. Така лидер във временното класиране е МФК МАГ, който е с еднакви точки с втория Гранд Про, но с по-добри показатели в преките двубои.

Гранд Про - Левски 1-0 (19)Академик Варна записа успех с 6:2 над Баба Марта в друг мач от кръга, а Черно море Мания играе с Нефтохимик (Бургаз) от 20,30 в зала Владислав. Отборът на ВВМУ Н.Й.Вапцаров почива.