9°
Ичи геки отново отборен шампион на държавното по карате

СК Ичи геки

Варненците Николай Николов и Сергей Чижик с индивидуални призове

Клубът на Световния Шампион – Шихан Емил Костов – СК Ичи геки отново стана стана отборен шампион на Държавното Лично Първенство по карате за деца от 5 до 13 години, което се състоя в зала ”Бойчо Брънзов” в Бургас.

Турнирът бе организиран съвместно с Община Бургас и Спортен Карате Клуб Киокушин Спирит (Бургас).

Ичи гекиВ състезанието взеха участие 150 състезатели от различните клубове на страната, членове на ИКО България.

На първо място в различните възрастови групи и категории от варненския клуб се класираха Мартин Радев, Дариана Николова, Георги Николов, Раян Павлов, Рая Станчева, Николай Николов, Сергей Чижик, Николай Николов, Александър Бояджиев, Галина Герчева, Самуил Желев, Иван Доцински, Ростислав Пулев, Ивалена Колева, Александър Стоименов, Богомил Костов

КаратеСъс специални награди бяха отличени Бойко Калинов – 5г. (СК Киокушин Силистра ) – най-малък състезател, Николай Николов (СК Ичи геки) – Най-техничен състезател и Сергей Чижик (СК Ичи геки) – Най-голям боен дух.

Част от националния отбор на БКА – ИКО България, сред които и състезатели на клуба на Шампиона, предстои да замине този петък (17-ти Март 2017г.) в Букурещ, Румъния, където на 18-ти Март – събота, ще се проведе Балканско Първенство за мъже, жени, юноши и девойки.