Влажност: 100%
Черно море отпадна от Купата на БФС след втора загуба от Левски

Черно море, 2003

“Моряците” са аут след 3:11 общ резултат от двата мача със “сините”

Футболистите на Черно море, родени 2003, отпаднаха на полуфиналите в турнира за Купата на БФС. В мач реванш, който се игра на стадиона под Аспарухов мост, “моряците” загубиха от Левски с 2:4, като това бе второто им поражение в директните двубои. В първата среща варненци отстъпиха с 1:7. Така с общ резултат 3:11 Черно море се прости с турнирната надпревара.

Морето поведе в резултата в 28-ата минута чрез Антонио Фоти, но гостите стигнаха до пълен обрат с два гола на реализатора си Самуил Буримски и един на Димитър Иванов само 10 минути след почивката.

Възпитаниците на Иван Николов намалиха чрез Берк Джевдет от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу Фоти. Крайното 4:2 оформи Мартин Хайдаров.