Вятър: 1m/s NE
Младшата на Черно море громи Марек

Черно море 2000

“Моряците” победиха с 6:1 под моста

Юношите млаша възраст на Черно море разгромиха Марек с 6:1 в среща от 19-ия кръг на Елитна група по футбол до 17 години на терена под Аспаруховия мост. С два бързи гола между 11-ата и 14-ата минута на Даниел Димов и Мартин Минчев домакините излязоха напред, но после дупничани върнаха едно попадение. След почивката „моряците” се развихриха и нанизаха четири безотвени гола чрез Лъчезар Йорданов, отново Мартин Минчев, Синан Мехмедов и Александър Стефанов.

„Не съм доволен, въпреки убедителния успех. Уморени сме, отпускаме се в определени етапи и губим мобилизация и концентрирация. Отдавам го на многото мачове, които се събраха на момчетата”, заяви наставникът на победителите Тодор Марев.

Черно море продължава да е на трето място в класирането.