Спартак 1918 отнесе Вихър с 4:0

Спартак Варна - Тервел (8)

Кристиян Калудов, Симеон Сименов, Христо Станев и Владислав Георгиев бележат за “соколите”

Отборът на Спартак 1918 победи Вихър с 4:0 в мач от 11-ия кръг на „А” областна група А2. Срещата се игра във Вълчи дол. На почивката резултът бе 0:0, а в началото на второто полувреме домакините изтърваха дузпа. Ударът на техен играч в 52-рата минута бе спасен от вратаря на варненци Христо Купенов, който показа добър рефлекс.

След това варненци се развихриха и в последните 22 минути с голове на Кристиян Калудов (68-ата минута), Симеон Сименов (76), Христо Станев (83) и Владислав Георгиев (86) стигнаха до убедителния успех и пъпрвите си три точки за пролетния полусезон.

Съставът на Спартак 1918: Христо Купенов, Джамил Джамил, Вилиян Денчев, Мартин Киров, Евгени Младенов, Кристиян Калудов, Христо Станев, Динко Динков 75 – Диян Моллов, Дениз Гюрешчи 46 – Владислав Георгиев, Симеон Симеонов 82 – Венелин Колимечков, Геориг Бербенков 79 – Даониел Друмев