9°
Старшата на “моряците” гази с 4:0 в Елитната група до 19 години

cherno-more-cska-u19-17

Вальо Йосков с два гола за успеха на Черно море във Варна

Юношите старша възраст на Черно море постигнаха категорична победа с 4:0 срещу Сливен в мач от 22-ия кръг на Елитната група до 19 години, който се игра на стадиона под Аспаруховия мост. “Моряците” доминираха през целия мач и можеха да се поздравят и с още по-убедителна победа.

В 25-та минута Валентин Йосков даде преднина на “моряците”, а минута преди края на първото полувреме Влад Михайлов покачи на 2:0 след добра атака по фланга. В 50-та минута Румен Касабов от пряк свободен удар доведе нещата до 3:0, а десет минути по-късно след бърза атака и подаване на Илиан Илиев, Валентин Йосков вкара втория си гол в мача, с което оформи и крайното 4:0.

С победата „моряците“ събират 31 точки и са на осмо място в подреждането. В следващия кръг варненци гостуват на Пирин. Мачът е в сряда от 15,30 часа.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Ертан Томбак, Стоян Илиев (46 Калоян Диев), Кристиян Арсовски, Добромир Добрев, Александър Михайлов (65 Никола Тодоров), Влад Михайлов, Емил Янчев, Румен Касабов (80 Николай Николаев), Валентин Йосков, Илиан Илиев (75 Кирил Радев).