Вятър: 10m/s W
    МАГ стартира плейофите във футзала с победа

МФК МАГ

Гранд про пада в София от УНСС

Първенецът на Варна ФК МАГ записа победа в първия си мач от плейофната фаза на държавното първенство по футзал. “Маговете” удариха тима на Унекс с 3:1 след голове на Никола Василев (1), Даниел Димов (17) и Николай Ненков (19). Почетното попадение за гостите реализира Юлиан Спасов (29).

В другата среща във Варна Академик отстъпи на Нефтохимик (Бургас) с 2:3. Севдалин Стайков откри резултата в полза на Академик в 5-ата минута, а в 10-ата Радомир Тодоров изравни. Марин Ценов донесе пълния обрат в 27-ата минута, но секунди по-късно Ивайло Станчев реализира за 2:2. Крайния резултат оформи Стамен Белчев с 35-ата минута.

Днес от 15 часа в зала “Конгресна” на Двореца на културата и спорта във Варна Унекс играе с Нефтохимик, а в 17 часа ФК Маг излиза срещу Академик.

В София пък варненският представител Гранд Про стартира със загуба с 0:2 срещу УНСС. В другия мач Левски София Запад бие ФК Г с 3:1.

От 17 часа днес Гранд Про играе с Левски София Запад, а в 19 УНСС излиза срещу ФК Г.