9°
Черно море отстъпи на Лудогорец в Елитната до 19 години

Черно море U19 (6)

“Моряците” паднаха с 0:2, две принудителни смени за варненци в Разград

Отборът на Черно море записа загуба при гостуването си на Лудогорец. В мач от 2-рия кръг на Елитната група до 19 години “моряците” отстъпиха с 0:2 в Разград. Домакините поведоха в самия край на първото полувреме, а в 70-ата оформиха и крайния резултат.

Лошата новина за отбора, воден от Николай Кънчев, е контузиите на двама от основните му футболисти. В 65-ата минута Георги Вълов получи травма в глезена и не успя да продължи мача, а пет минути по-късно принудително играта напусна и Мартин Дечев.

В следващия кръг варненци приемат тима на Марек. Двубоят е в неделя от 18 часа на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Виктор Попов (60-Александър Георгиев), Йордан Радев, Емил Янчев, Добромир Добрев (55-Александър Стефанов), Мартин Дечев (70-Синан Ахмедов), Влад Михайлов, Петър Вуцов, Антоан Вълков, Данаил Димов (65-Георги Вълов), Мартин Минчев.