Вятър: 4m/s E
Спартак 1918 с нова тежка загуба в Трета лига

Спартак Варна - Тервел (10)

“Соколите” отстъпиха с 0:4 при гостуването си на Светкавица в Търговище

Нова тежка загуба записа Спартак 1918 при гостуването си на Светкавица в Търговище в мач от Трета лига – Североизточна група. Варненци бяха надиграни с 4:0.

Домакините откриха резултата още в четвъртата минута, а в 22-ата удвоиха. В 61-ата мин. при разправия между футболистите на двата отбора вратарят на варненци Митко Недев получи жълт картон, след което бе провокиран от публиката и след отправени реплики към нея бе декориран за втори път и трябваше да напусне терена. На вратата застана 16-годишният племенник на Траян Дянков – Калин, който замени Кирил Радев. Домакините вкараха третия си гол от дузпа в 76-ата мин., а в 85-ата оформиха крайния резултат.