Влажност: 100%
Спартак 1918 с нова кошмарна загуба

Спартак Варна - Тервел (1)

“Соколите” отстъпиха с 1:5 от Септември Тервел

Отборът на Спартак 1918 записа нова кошмарна загуба. Воденият от Златин Михайлов падна с 1:5 от Септември (Тервел) в мач от XIV кръг на Трета лига – Североизточна група на стадион „Локомотив”.

Домакините изпуснаха чисто положение в 7-ата минута, а 5 по-късно гостите поведоха. В края на полувремето стана 0:2. Асът на спартаклии Ивайло Русев върна едно попадание в 57-ата минута, но след това последваха три безответни гола на Септември – в 68-ата, 80-ата и 84-тата минута, за разгрома.

Спартак 1918 има 4 равни и 9 загуби, и заема последното 11-о място.

Съставът на домакините: Калин Дянков, Веселин Костадинов, Андрей Николаев, Никола Христов (66 – Кирил Радев), Виктор Димитров, Кирил Кръстев (88 – Кристиян Колев), Димитър Кулов, Ерхан Чете, Ивайло Русев, Микаел Асад (75 – Явор Каравелски), Вилиян Денчев