Вятър: 3m/s N
Старшата на Черно море громи за Купата на БФС

Черно море - Левски U19 (18)

“Моряците” разпиляха тима на Монтана със 7:1

Юношите старша възраст на Черно море се класира за 1/2-финалите на турнира за Купата на БФС след разгром. “Моряците” разпиляха тима на Монтана със 7:1 на стадион Корабостроител в морската столица и с общ резултат 10:1 от двата мача продължават напред в турнирната надпревара.

Антоан Вълчев откри резултата в 35-ата минута, но пет по-късно след центриране от корнер и последвалото меле, гостите изравниха. В 46-ата минута Мартин Дичев отново изведе варненци напред в резултата, а Антоан Вълчев покачи на 3:1. Тугай Неджет Виктор Попов, Филип Николаев и Йордан Радев вкараха до края на мача. Радев се разписа от дузпа за нарушение срещу Данаил Димов.

Черно море ще разбере своя съперник за 1/2-финалите за Купата на БФС през април 2018 година, когато ще се тегли жребият.

Съставът на Черно море: Ростислав Маринов, Йордан Радев, Петър Вуцов, Мартин Дичев, Александър Георгиев (45-Велислав Василев), Иван Иванов (60-Филип Николаев), Александър Стефанов, Виктор Попов, Антоан Вълчев, Данаил Димов, Тугай Неджет (60-Дамян Дамянов).