Вятър: 2m/s NNW
Черно море няма загуба от Ботев близо 21 месеца

Черно море - Ботев (Пд) (33)

Последната победа на “моряците” над пловдивчани бе на 18 август тази година

Черно море няма загуба от Ботев Пловдив в последните има 4 мача в елита и близо 21 месеца. На 14 май 2016 година „моряците” биха с 3:0 на своя стадион, като вторият гол вкара Георги Илиев. Очаква се капитанът да е титуляр и утре.

На 22 октомври 2016 година варненци се наложиха с 3:2 под тепетата, като след първото полувреме водеха с 3:0. Точни бяха Иван Коконов, Даниел Георгиев и Уго Секо.

На 11 март тази година двата отбора направиха 1:1 в Каварна след гол на Марек Кузма за варненци, а на 18 август Черно море спечели с 2:1 под тепетата – голове на Марек Кузма и Орлин Старокин през първото полувреме.