Вятър: 2m/s NNW
Черно море не успя да победи Ботев Пд във Варна

Черно море Ботев (10)

“Моряците” завършиха 0:0 на “Тича”, Георги Илиев удари греда (снимки)

Черно море завърши 0:0 срещу тима на Ботев Пд в мач от 19-ия кръг на първа професионална лига, игран на стадион “Тича” във Варна.

Черно море Ботев (14)В 35-ата минута Сукуп центрира отдясно към далечната греда, Антон Огнянов се пребори с Панов и стреля с глава, но извън очертанията на вратата. В 42-рата минута Марек Кузма напредна отдясно и пусна пас към Мариян Огнянов, който се подхлъзна и не успя да засече топката на десетина метра от голлинията. Две минути по-късно Стефан Станчев центрира в наказателното поле, където Георги Илиев стреля с глава, но топката се отби от дясната греда.

Черно море Ботев (8)В 72-ата минута Черно море създаде най-чистото си положение в мача. Антон Огнянов се пребори за топката в наказателното поле и стреля, но Чворович изби в корнер. Малко след това Илиас Хасани бе фаулиран в наказателното поле, но главният рефер и асистентите му останаха безмълвни. До края на мача Черно море натискаше съперника, но така и не успя да отбележи гол.

Черно море Ботев (20)

Съставът на Черно море: 33. Михайлов, 5. Станчев (88-Ертан Томбак), 6. Цветков, 15. Александров, 19. Миланов, 21. Илиев, 22. М. Огнянов (94-Емил Янчев), 23. Хасани, 29. Кузма, 73. Сукуп, 81. Огнянов (88-Мартин Минчев).