Вятър: 2m/s NW
Черно море удари Марек в Дупница в Елитната до 19 години

Черно море U19 (6)

“Моряците” газят с 4:1

Черно море записа победа с 4:1 при гостуването на Марек Дупница в мач от 18-ия кръг на Елитната група до 19 години. Домакините откриха резултата още във 2-рата минута на срещата, но “моряците” стигнаха до пълен обрат след почивката.

Георги Вълов изравни резултата в 17-ата минута, а влезлият като резерва Кристиан Арсовски с глава покачи на 2:1 само пет минути, след като се появи в игра. Антоан Вълчев направи преднината на варненци по-солидна с гол след разбъркване в наказателното поле след корнер, а крайното 4:1 оформи Кристиан Арсовски в 71-вата минута с втория си гол в мача.

В следващия кръг Черно море приема Локо Пд. Мачът е на стадион “Корабостроител” в четвъртък от 14,30 часа.

Съставът ан Черно море: Иван Дичевски (80-Ростислав Маринов), Виктор Попов, Йордан Радев, Георги Топалов, Добромир Добрев, Петър Вуцов, Александър Георгиев, Александър Стефанов (70-Николай Пантев), Данаил Димов (46-Кристиан Арсовски), Антоан Вълчев, Георги Вълов (60-Ивелин маджаров).