9°
Юношите 8-10 клас от Гимназията по туризъм шампиони по мини футбол в „Ученическа Купа Варна“

F12BB040-F316-4CB1-826A-FAC45EA13DDC

На първо място във възрастовата група 11-12 клас се класираха учениците от IV ЕГ “Ф. Ж. Кюри”

След близо един месец оспорвани двубои на футболния терен на Технически Университет бяха определени шампионите в турнира по мини футбол от “Ученическа купа Варна 2018” за две възрастови групи.

При юношите 8-10 клас участие взеха 17 училищни отбора, а класирането е следното:

1. ПГТ “Проф. Д-р Асен Златаров”
2. МГ “Д-р Петър Берон”
3. IV ЕГ “Ф. Ж. Кюри”

При по–големите им съученици 11-12 клас се включиха 15 отбора.

Класиране:
1. IV ЕГ “Ф. Ж. Кюри”
2. ПГИ „Д-р Иван Богоров“
3. СУ „Димчо Дебелянов“

Награди на победителите от Община Варна връчи Данчо Илиев- гл. експерт в дирекция „Спорт“.

Състезанията по ученическите състезания продължават през тази седмица по следния график:

– 17 април /вторник/ II клас „Бързи и сръчни“ от 15.00 часа, Първа ЕГ – финал

– 18 април /сряда/ III – IV клас л. атлетика „Купа Варна“ III кръг-финален от 10.00 ч. в СК „Локомотив“