Вятър: 5m/s E
Футболистите на ДФК Делфините с два медала от турнир в Бургас

DSC00523

Надпреварата се проведе в Бургас, а родените през 2010 година таланти на варненската школа вдигнаха трофея

Отборите на ДФК Делфините спечелиха два медала от турнира Футболни звезди на България, който се проведе през изминалия уикенд в Бургас.

Талантите на варненската школа станаха първи при родените 2010 година. В първия си мач Делфините надиграха тима на Шампион (Стара Загора) с 5:2, а след това се разправиха с Арес София с 5:1. Записаха успех с 7:3 срещу ДФК Атлетик Несебър и надиграха домакините от Звездичка със 7:2. На финала победиха Шампион с 3:1.

DSC00536

Георги Денчев от варненския отбор бе избран за най-добър нападател на турнира в тази възрастова група.

Една година по-малките “делфинчета” завършиха надпреварата на трето място, като отново призът за най-добър нападател бе за варненски състезател – Максим Стоянов.