9°
Черно море победи ЦСКА у дома

Черно море - ЦСКА U17 (4)

“Моряците” бият с 1:0, футболист на варненци с тежка контузия

17-годишните таланти на Черно море победиха ЦСКА в мач от 20-ия кръг на Елитната група в тази възраст. “Моряците” на Тодор Каменов спечелиха двубоя на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост с 1:0.

Черно море - ЦСКА U17 (28)Точен за “зелено-белите” бе Радослав Златев в 85-ата минута. Преди това варненци изпуснаха куп голови положения, като на три пъти футболист на Черно море излизаше сам срещу вратаря на гостите, но не успя да реализира.

Черно море - ЦСКА U17 (21)Неприятното за тима на Тодор Каменов е контузията на Златин Станков в 38-ата минута. Младият талант извади рамо при единоборство и бе заменен принудително от Берк Джевдет. В последствие се оказа, че Станков е със счупена ключица.

В следващия кръг Черно море приема Славия във Варна, като все още часа и датата на срещата не е определена от БФС.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Златин Станков (38-Берк Джевдет), Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Светослав Николов, Мартин Милушев, Джан Хасан, Паоло Пасков (87-Алекс Цеков), Радослав Златев.