9°
Георги Давидов свири на Черно море срещу Ботев Пловдив

Ботев Пд - Черно море (1)

Георги Давидов бе определен от Съдийската комисия към БФС за главен рефер на двубоя от 29-ия кръг на Първа професионална лига между отборите на Ботев Пловдив и Черно море.

Помощници на Давидов ще са Илиян Капарашев и Милен Арабаджиев, а за четвърти съдия бе назначен Станислав Тодоров. Съдийски наблюдател ще е Кирил Лозанов.

Любопитното е, че Давидов ръководи последния мач на Черно море срещу Ботев в Пловдив в ППЛ, завършил 2:1 за домакините. След двубоя ПФК Черно море депозира жалба относно съдийството и най-вече заради това, че зачете гол от засада на Стиван Петков, който впоследствие се оказа победен за пловдивчани.

Четвъртият рефер на предстоящата среща – Станислав Тодоров пък свири на “моряците” с Ботев Пловдив в 1/4-финалите за Купата на България, когато също на моменти използваше колебливо основния си инструмент в съдийството – свирката.

Срещата между Ботев и Черно море е тази събота от 17,30 часа в Пловдив.