разсеяна облачност
    Вятър: 3m/s E
    Черно море отстъпи на Берое при U17

Черно море - Левски U17 (7)

Черно море допусна домакинска загуба от Берое в мач от 11-ия кръг на Елитната група до 17 години, игран на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

Гостите поведоха в резултата с два бързи гола преди почивката след груби индивидуални грешки, а варненци се отчетоха с греда на Денислав Славов и няколко пропуска.

През втората част “моряците” пресираха съперника, но до гол стигнаха едва в 86-ата минута. Тони Иванов бе точен за 1:2.

В следващия кръг Черно море гостува на Спартак 1918 в градското дерби на Варна при U17. Срещата е на 10 ноември, неделя от 14 часа.

Съставът на Черно море: Денислав Жеков, Ясен Минчев, Денислав Славов (65-Марин Петков), Наско Янков, Александър Иванов, Тони Иванов, Стелиян Чалъков (46-Николай Златев), Теодор Тотев (46-Димитър Колимечков), Берк Джевдет, Пресиян Михайлов (80-Петър Иванов), Симар Емин.