Влажност: 71%
    Вятър: 5m/s SE
    Юношите на Спартак отпаднаха от купата на БФС

Спартак 2004

Юношите младша възраст на Спартак, родени 2004 година, отпаднаха от турнира за купата на БФС. В среща-реванш от ¼-финалите варненци изгубиха от Ботев с 2:4 в Пловдив. “Соколите” на Димитър Трендафилов играха силно срещу своя съперник, но не успяха да си реализират положенията. Пропуски пред вратата на домакините попречиха на варненци да стигнат поне до продължения и дузпи.

Първата част завърши 3:0 в полза на Ботев, но спартаклии успяха да намалят на 3:2. В последните 10-ина минута “соколите” изпуснаха няколко 100% ситуации за гол, а в самия край на срещата нелогично от случващото се на терена допуснаха попадение в собствената си врата.

Първият мач във Варна завърши 3:3.

„Добре представяне на момчетата. При 2:3 изтървахме две чисти положения, ако бяхме вкарали мачът можеше да се развие в друга посока”, заяви треньорът на спартаклии Димитър Трендафилов, който днес по-рано през деня бе обявен за нов наставник на мъжкия тим на Спартак Варна.