16°
    Юношите младша възраст на Черно море се късат от пропуски

Бият само с 1:0 Дунав след гол от заучено положение

Юношите младша възраст на Черно море победиха Дунав с 1:0 в мач от елитна група по футбол до 17 години на терена под Аспаруховия мост. Гола вкара Кирил Радев в 60-ата минута след заучено положение от фаул.

„Стояхме добре на терена, но направииме много пропуски. Вместо да вкараме 2-3 гола през първото полувреме и да си навправим мача лек, ние задържахме интригата докрая. Не че гостите имаха ситуации за гол, но не е нормално да изтърваме толкова много”, каза треньорът на „моряците” Георги Попов. Неговите подопечни са на шесто място в класирането.

Състават на Черно море: Иван Дюлгеров, Кирил Радев, Ерхан Томбак, Кристиян Арсовски, Мартин Дичев (72-Александър Тимофеев), Мартин Станков, Никола Тодоров (58-Данаил Димов), Георги Георгиев (57-Даниел Димов), Илиан Илиев, Дейвид Венциславов, Калоян Диев (65-Ивелин Маджаров).