16°
    Черно море пада у дома от Пирин (Благоевград)
    Снимка: © Varnautre.bg / Ивайло Борисов

“Моряците” с претенции към главния съдия

Юношите младша възраст на Черно море отстъпиха с 0:1 домакинството си на Пирин (Благоевград) в мач от поредния кръг на Елитната група до 17 години, игран на терена под Аспаруховия мост. Домакините имаха претенции към главния рефер на двубоя, който според тях им е отменил чист гол.

Момчетата на Георги Попов създадоха няколко възможности през първата част, сред които и едно много добро положение, но шансът лиши „моряците“ от възможността да се приберат на почивката с аванс.

Второто полувреме започна по възможно най-лошият начин за варненци. Липсата на концентрация в началото на частта доведе до гол за гостите от „Пирин“ още при първата им атака.

В 62-ата минута “моряците” успяха да изравнят, но голът им не бе зачетен от рефера, който отсъди нарушение в атака. “Незнайно защо съдията свири фаул, след като техен играч и вратарят им се сблъскаха. Иначе имахме положения, както при 0:0, така и при 0:1, но ги изпуснахме”, заяви наставникът на Черно море Георги Попов.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Мартин Станков, Кирил Радев, Кристиян Арсовски, Мартин Дичев, Никола Тодоров, Влад Михайлов, Илиан Илиев, Данаил Димов, Дейвид Венциславов (65 -Даниел Димов), Калоян Диев (65 -Ивелин Маджаров).