16°
    Балчик с рекордна 36-а победа

futbol

Суворово измъкна 1:1 от Светкавица

Отборът на Черноморец (Балчик) взе рекордна 36-а победа поред, след като надигра Интер (Плачидол) с 2:1 у дома.

Гостите поведоха с 1:0 в 55-ата минута, но в 68-ата Виктор Митев изравни, а в 76-ата Васил Тачев се разписа за пълния обрат.

Суворово пък измъкна 1:1 срещу Светкавица в Търговище. Иво Богданов откри с майсторско изпълнение от фаул за гостите през първото полувреме, но след почивката домакините изравниха от дузпа.

Резултати от XVII кръг в Североизточна “В” група: Кубрат – Калиакра 2:2, Ботев – Химик 6:0, Черноморец Бч – Интер 2:1, Светкавица – Суворово 1:1, Бенковски – Марисан 0:2, Шумен – Тича 1948 3:0 (сл.), Две Могили – Септември 0:3 (сл.).