Вятър: 9m/s NE
    Старшата на Спартак 1918 гази с 3:0
    Снимка: © Varnautre.bg / Ивайло Борисов

“Соколите” на Иван Найденов бият Ботев в Нови пазар

Юношите старша възраст на Спартак 1918 записаха класически успех с 3:0 срещу Ботев (Нови пазар) като гости. Талантите на Иван Найденов откриха резултата още в първата минута на двубоя, като точен за “соколите” стана Милен Бабаджанов, който се разписа с удар от далечна дистанция. Веднага след гола домакините упражниха агресивен натиск, но спартаклии успяха да отбележат второ попадение. То дойде в 30-ата минута, като отново точен бе Бабаджанов. Само пет минути по-късно Влади Георгиев.

В следващия кръг Спартак 1918 приема Добруджа. Мачът е на стадион “Локомотив” в сряда от 15 часа.

Съставът на Спартак 1918: Георги Георгиев, Евгени Младенов, Кристиян Калудов, Мартин Киров, Георги Щерев, Симеон Николов, Христо Иванов, Симеон Симеонов, Влади Георгиев, Милен Бабаджанов, Георги Бербенков (Даниел Друмев, Радослав Радев, Лоренцо Демирев, Станислав Ерменков, Тодор Николов)