16°
    Старшата на Черно море с тежка загуба в София
    Снимка: © Varnautre.bg / Ивайло Борисов

“Моряците” отстъпиха на Септември с 2:6

Юношите старша възраст на Черно море записаха тежка загуба при гостуването си на Септември в София в мач от поредния кръг на Елитната група до 19 години. Талантите на “моряците” отстъпиха на своя съперник с 2:6 на базата в столичния квартал “Драгалевци”.

Момчил Милков откри резултата в 10-ата минута след извеждащо подаване на Николай Богданов. До почивката обаче домакините успяха да направят пълен обрат 2:1.

След почивката Септември реализира три бързи гола за 5:1, а “моряците” намалиха на 5:2. До края на срещата софиянци оформиха крайното 6:2.

“Изключително слаб мач за нас. Няма и спомен от добрата ни игра срещу Лудогорец. От едната крайност в другата”, коментира пред varnautre.bg след срещата треньорът на Черно море Тодор Каменов.

Съставът на Черно море: Павлин Евтимов, Ертан Тумбак (55-Александър Михайлов), Стоян Илиев, Цанко Иванов, Марин Сираков (46-Николай Николаев), Светослав Павлова (46-Кристиян Петков), Николай Богданов, Емил Янчев, Слави Славов, Момчил Милков, Румен Касабов.