9°
Първа езикова спечели турнира по волейбол при юношите

Ученически игри (1)

Смачкаха конкуренцията и на стрийтбол

Отборът на Първа езикова гимназия триумфира на първо място в турнира по волейбол за младежи от 11-и и 12-и клас. Надпреварата, която бе част от “Ученическа Купа Варна”, се проведе в залата на Първа ЕГ. На второ място се наредиха момчетата от СОУ “Климен Охридски”, а трети остана тимът на Електрото.

При девойките шампион в тази възраст стана отборът на ОУ “Добри Чинтулов”, втори е ОУ “Антон Страшимиров”, а трети е МГ “Д-р Петър Берон”.

В състезанието по волейбол при децата от пети до седми клас се включиха 9 отбора. Турнирът се проведе в залата на СОУ “Елин Пелин”, а класирането се подреди по следния начин:

1. ОУ “Добри Чинтулов”
2. ОУ “Антон Страшимиров”
3. ОУ “Ангел Кънчев”
Състезанието по волейбол за момичетата от пети до седми клас ще започне на 14 май в залата на СОУ “Елин Пелин”.

Ученически игри (2)На 24 април се изиграха и двубоите от турнира по стрийтбол 3х3 за XI-XII клас от ученическа купа Варна: