Вятър: 3m/s ESE
    Черно море спечели варненското дерби в Елитната до 15 години

spartak - Cherno more u15 (1)

“Моряците” победиха Спартак 1918 с 2:0 на стадион “Локомотив”

Черно море победи Спартак 1918 във варненското дерби от Елитната група до 15 години. Срещата се игра на стадион “Локомотив” и завърши при резултат 2:0 за “моряците”.

И двете попадения паднаха през втората част. Първо Дамян Дамянов откри резултата в 43-ата минута, след като се оказа най-съобразителен при разбъркване в наказателното поле, а Тугай Неджет покачи на 2:0 осем минути по-късно. Футболистът на Черно море насочи топката по земя от точката на дузпата и оформи крайния резултат.

Така ако победят лидера Лудогорец, “моряците”, водени от Мартин Христов, ще завършат на първо място в своята група. Двубоят от последния кръг на първенството е на 7 май от 14 часа на терена под Аспаруховия мост.