• Варна
    16°
    разкъсана облачност
    Влажност: 87%
    Много рекорди на 7-я турнир “Голямо великденско гмуркане”
    Facebook Google Twitter LinkedIn Reddit

    Басейн Приморски

    Вижте призьорите в тазгодишното издание на плувната надпревара

    Завърши 7-ото издание на плувния турнир “Голямо Великденско гмуркане”. Надпреварата протече в два дни и три полудни на 7 и 8 май, а най-добре представителите се плувци получиха медалите в отделните дисциплини и купите в комплексното класиране. Организатор на надпреварата бе клуб по плувни спортове “Черно море”, съвместно с община Варна, чрез дирекция “Спорт” и Общински плувен комплекс “Приморски”.

    Освен големия брой участвали клубове и състезатели, бяха поставени и много нови рекорди на турнира.

    Ето и призьорите в отделните дисциплини:

    50/100м бътерфлай:

    група “А”
    момичета
    1. Катерина Кирова – Сливен 2002 – 0:34.30;
    2. Диана Димова – Сливен 2002 – 0:34.70;
    3. Виктория Радева – ПСК Черно море – 0:38.58

    момчета
    1. Ясен Бонев – Астери- 0:32.89;2.
    2. Никола Жеков ПСК Черно море – 0:32.98;
    3. Никола Белоев – Викинг -0:36.26

    група Б
    момичета
    1. Калина Николаева ПСК Черно море – 1:09.80;
    2. Маргарита Трацевская ПСК Черно море – 1:16.92;3.
    3. Ева Вълева ПСК Черно море – 1:19.29

    момчета
    1. Емилиян Еленков ПСК Черно море – 1:10.80
    2. Лъчезар Добролевски ПСК Черно море – 1:12.76;3.
    3. Цветин Георгиев ПСК Черно море -1:13.51

    група В
    девойки младша
    1.Ванеса Димитрова Бриз – 1:10.20
    2.Невена Стоилова Бриз – 1:11.67
    3.Петя Бонева Астери – 1:12.36

    юноши младша
    1.Теодор Георгиев КПС Черно море – 1:06.36
    2.Максим Михайлов Добруджа – 1:06.38
    3.Самуил Стоянов ПСК Черно море – 1:07.85

    група Г
    девойки старша
    1.София Иванова ПСК Черно море – 1:13.58
    2.Ивет Шумкова КПС Черно море – 1:15.26
    3.Ана Филкина Албатрос – 1:18.67

    юноши старша
    1.Антоний Моралийски КПС Черно море – 1:04.48
    2.Благовест Тодоров Астери – 1:05.80
    3.Георги Колев Младост – 1:06.54

    група Д
    жени
    1.Бояна Кирчева ПСК Черно море – 1:07.74
    2.Антоанета Милева ПСК Черно море – 1:09.92
    3.Павлина ТодороваПСК Черно море – 1:29.10

    мъже
    1.Арсений Бекетов Астери – 0:58.98
    2.Иван Георгиев Доростол – 1:00.39
    3.Богомил Яковчев Доростол – 1:00.42

    50/100м гръб

    1.Диана Димова Сливен – 0:37.02
    2.Катерина Кирова Сливен – 0:39.13
    3.Виктория Радева ПСК Черно море .0:42.04

    1.Ясен Бонев Астери – 0:37.76
    2.Никола Белоев Викинг – 0:37.86
    3.Станислав Стоичков Албатрос – 0:39.77

    1.Калина Николаева ПСК Черно море-1:11.92
    2.Маргарита ТрацевскаяПСК Черно море – 1:12.60
    3.Варвара Попова Астери – 1:19.57

    1.Лъчезар Добролевски ПСК Черно море – 1:13.50
    2.Емилиан Еленков ПСК Черно море – 1:16.64
    3.Александър Илиев Викинг – 1:19.73

    1.Стилина Иванова ПСК Черно море – 1:12.54
    2.Габриела Георгиева Викинг – 1:14.20
    3.Станислава Сарандева Добруджа – 1:16.29

    1. Самуил Стоянов ПСК Черно море – 1:09.20
    2.Максим Михайлов Добруджа – 1:10.39
    3. Михаил Александров Одесос – 1:10.40

    1.София Иванова ПСК Черно море – 1:12.20
    2.Ивет Шумкова КПС Черно море – 1:17.32
    3.Каролина Василева Добруджа – 1:19.48

    1.Благовест Тодоров Астери – 1:06.64
    2.Антоний Моралийски КПС Черно море – 1:09.73
    3.Танасис Янев Астери – 1:11.48

    1.Бояна Кирчева ПСК Черно море – 1:14.42
    2.Павлина Тодорова ПСК Черно море – 1:17.86
    3.Антоанета Милева ПСК Черно море – 1:20.73

    1.Арсений Бекетов Астери – 1:04.74
    2.Иван Георгиев Доростол – 1:05.74
    3.Богомил Яковчев Доростол – 1:06.86

    50/100м бруст

    група А
    момичета
    1.Катерина Кирова Сливен – 0:41.95
    2.Виктория Радева ПСК Черно море – 0:45.07
    3.Диана Димова – Сливен – 0:45.13

    момчета
    1.Ясен Бонев Астери – 0:41.70
    2.Никола Жеков ПСК Черно море – 0:43.54
    3.Борис Христов ПСК Черно море – 0:45.54

    група Б
    момичета

    1.Калина Николаева ПСК Черно море – 1:25.02
    2.Ева Вълева ПСК Черно море – 1:29.02
    3.Маргарита Трацевская ПСК Черно море – 1:30.02

    момчета
    1.Емилиан Еленков ПСК Черно море – 1:22.86
    2.Даниил Раю ПСК Черно море – 1:23.73
    3.Лъчезар Добролевски ПСК Черно море – 1:24.80

    група В
    девойки младша
    1.Александра Русева ПСК Черно море – 1:22.98
    2.Ива Георгиева Одесос – 1:23.80
    3.Теодора Георгиева Викинг – 1:26.23

    юноши младша
    1.Борис Томов Астери – 1:18.02
    2.Михаил Александров Одесос – 1:21.36
    3-Максим Михайлов Добруджа – 1:22.39

    група Г
    девойки старша
    1.Ана Филкина Албатрос – 1:22.70
    2.София Иванова ПСК Черно море – 1:22.95
    3.Рени Христова ПСК Черно море – 1:25.23

    юноши старша
    1.Благовест Тодоров Астери – 1:13.18
    2.Антоний Моралийски КПС Черно море – 1:15.48
    3.Дейвид Стоянов КПС Черно море 1:18.70

    група Д
    жени
    1.Павлина Тодорова ПСК Черно море – 1:19.86
    2.Антоанета Милева ПСК Черно море – 1:23.42
    3.Бояна Кирчева ПСК Черно море – 1:32.82

    мъже
    1. Иван Георгиев Доростол – 1:12.64
    2.Арсений Бекетов Астери – 1:18.67
    3.Сеслав Атанасов Торпедо – 1:22.86

    50/100м св. стил

    група А
    момичета
    1.Диана Димова Сливен – 0:33.29
    2.Виктория Радева ПСК Черно море – 0:33.33
    3.Катерина Кирова Сливен – 0:33.39

    момчета
    Ясен Бонев Астери – 0:31.95
    2.Никола Жеков ПСК Черно море – 0:32.23
    3.Никола Белоев Викинг -0:32.89

    група Б
    момичета
    1.Калина Николаева ПСК Черно море – 1:03.67
    2.Виктория Иванова Албатрос – 1:07.36
    3.Ева Вълева ПСК Черно море – 1:07.86

    момчета
    1.Емилиан Еленков ПСК Черно море – 1:02.39
    2.Лъчезар Добролевске ПСК Черно море -1:03.76
    3.Цветин Георгиев ПСК Черно море – 1:05.61

    група В
    девойки младша
    1.Стилина Иванова ПСК Черно море 1:02.32
    2.Ванеса Димитрова Бриз -1:02.51
    3.Станислава Сарандева Добруджа – 1:03.86

    юноши младша
    1.Самуил Стоянов ПСК Черно море – 0:59.98
    2.Максим Михайлов Добруджа – 1:02.07
    3.Мартин Тенев Бриз – 1:02.60

    група Г
    девойки старша
    1.София Иванова ПСК Черно море – 0:59.86
    2.Ана Филкина Албатрос – 1:07.29
    3.Каролина Василева Добруджа – 1:07.67

    юноши старша
    1.Антоний Моралийски КПС Черно море -0:57.86
    2.Росен Хараланов КПС Черно море – 0:59.04
    3.Виктор Попов Доростол – 0:59.80

    група Д
    жени
    1.Бояна Кирчева ПСК Черно море – 0:59.42
    2.Антоанета Милева ПСК Черно море – 1:06.07
    3.Павлина Тодорова ПСК Черно море – 1:06.16

    мъже
    1. Арсений Бекетов Астери – 0:56.57
    2.Иван Георгиев Доростол – 0:56.59
    3.Илиян Тодоров Торпедо – 1:03.48

    200/400м съчетано

    група А
    момичета
    1.Диана Димитрова Сливен – 2:58.07
    2.Катерина Кирова Сливен – 3:01.57
    3.Виктория Радева ПСК Черно море – 3:01.67

    момчета
    1.Ясен Бонев Астери – 2:53.89
    2.Никола Жеков ПСК Черно море – 3:00.95
    3.Станислав Стоичков Албатрос – 3:02.14

    група Б
    момичета
    1.Калина Николаева ПСК Черно море – 2:32.98
    2.Маргарита Трацевская ПСК Черно море – 2:40.29
    3.Ева Вълева ПСК Черно море – 2:47.58

    момчета
    1. Лъчезар Добролевски ПСК Черно море – 2:34.76
    2.Емилиан Еленков ПСК Черно море – 2:41.10
    3.Цветин Георгиев ПСК Черно море – 2:43.92

    група В
    девойки младша
    1.Стилина Иванова ПСК Черно море – 5:31.83
    2.Маноела Николова Астери – 5:41.48
    3.Александра Русева ПСК Черно море – 5:41.57

    юноши младша
    1.Самуил Стоянов ПСК Черно море – 5:23.54
    2.Михаил Александров Одесос – 5:27.16
    3.Максим Михайлов Добруджа – 5:37.51

    група Г
    девойки старша
    1.София Иванова ПСК Черно море – 5:34.01
    2.Ивет Шумкова КПС Черно море – 5:38.07
    3.Ана Филкина Албатрос – 6:13.23

    юноши старша
    1.Благовест Тодоров Астери – 4:57.02
    2.Антоний Моралийски КПС Черно море – 5:02.07
    3.Георги Ковачев ПСК Черно море – 5:18.26

    група Д
    жени
    1.Антоанета Милева ПСК Черно море – 5:51.11
    2.Теодора Манолова КПС Черно море – 7:29.02

    мъже
    1.Арсений Бекетов Астери – 4:51.02
    2.Иван Георгиев Доростол – 4:57.76
    3.Денислав Великов Торпедо – 5:51.32

    комплексни победители и носители на купи:

    група А Диана Димова Сливен 1733т.; Ясен Бонев Астери 1390т.
    група Б Калина Николаева ПСК Черно море 2572т.; Лъчезар Добролевски ПСК Черно море 1788т.
    група В Стилияна Иванова ПСК Черно море 2360т.; Самуил Стоянов ПСК Черно море 2057т.
    група Г София Иванова ПСК Черно море 2596т; Благовест Тодоров Астери 2397т.
    група Д Антоанета Милева ПСК Черно море 2329т.;Иван Георгиев Доростол 2678т.

     

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

    info @ varnautre.bg

    За Varnautre.bg