Вятър: 7m/s NE
    Черно море стартира контролите с равенство 1:1 срещу Несебър

Черно море - лятна подготовка (42)

Георги Андонов с първи гол за “моряците” след завръщането си на “Тича”

Отборът на Черно море стартира с равенство контролите от лятната подготовка. “Моряците” завършиха 1:1 при гостуването си на Несебър, пред погледа на около 100 зрители, сред които са Георги Чиликов, Милен Георгиев, Пламен Крумов, Александър Александров-кривия и Радостин Кишишев. Срещата бе неофициален дебют на новия треньор Георги Иванов, който днес празнува своя 40-и рожден ден.

Черно море стартира по-добре двубоя в Несебър и още в 5-ата минута можеше да открие резултата. Централният бранител Траян Траянов стреля с глава, но топката срещна страничната греда. В 36-ата домакините успяха да поведат, след като техен футболист реализира, оставен непокрит в наказателното поле.

В 70-ата минута новото попълнение Георги Андонов засече отлично с глава центриране на Иван Коконов и изравни. Малко преди това младият страж на варненци Иван Дюлгеров, който се появи в игра след почивката, се отличи с няколко страхотни спасявания. В 76-ата минута Николай Минков отправи много силен изстрел в очертанията на вратата на домакините, който обаче бе спасен от вратаря.

Утре сутринта Черно море отпътува за Банско, където ще бъде на лагер до 16- юли.

Съставът на Черно море: Александър Чанович, Михаил Венков, Траян Траянов, Пламен Николов, Сукуп, Малик, Тодор Паланков, Георги Илиев, Андреас Васев, Влади Романов, Бакари (Иван Дюлгеров, Дани Георгиев, Енрике, Георги Андонов, Александър Цветков, Мартин Костадинов, Илиян Неделчев, Николай Минков, Валентин Йосков, Иван Коконов, Георги Радев, Даниел Златков.