16°
    Футболни ветерани от Варна бият Галатасарай в шоу мач

veterani cherno more spartak (2)

Марто Христов и Марин Петров бележат за успеха с 2:1

Сборен тим от футболни ветерани на Варна победи Галатасарай с 2:1 в шоу мач, игран на изкуствения терен на НСБ Спортпалас. И трите гола паднаха през първото полувреме, като гостите излязоха напред в резултата в 4-ата минута, а Мартин Христов изравни само шест минути по-късно. В 20-ата минута Марин Петров донесе победата с нисък удар по земя.

След почивката на вратата на варненци беше бившият централен нападател Пламен Тимнев, който заради болки не успя да поведе атаката.

Съставът на Варна: Георги Арнаудов, Димитър Илиев, Явор Софрониев, Пламен Панайотов, Стефан Дончев, Живко Бояджиев, Марин Петров, Радомир Тодоров, Георги Иванов-Геша, Мартин Хпристов, Тодор Каменов (Евгени Андонов, Светослав Филев, Пламен Тимнев, Бойко Косев).