16°
    Черно море бие Левски в София

Черно море 2000

“Моряците” удариха съперника с 4:2 в Елитната група до 17 години

Юношите младша възраст на Черно море записаха успех в Елитната група до 17 години. В среща от втория кръг младите “моряци”, водени от Тодор Марев, победиха като гост  Левски с 4:2. Капитанът на варненци Лъчезар Йорданов изведе отбора си напред още в 15 минута, но след 2 груби грешки на варненци “сините” се оттеглиха с преднина 2:1 на почивката.

През второто полувреме гостите изглеждаха преобразени и стигнаха до пълен обрат. Йорданов се отчете с още две попадения и оформи своя хеттрик, а Мартин Минчев добави още един гол във вратата на домакините.

Следващия уикенд Черно море приема на Спартак С94 Пловдив на стадиона под Аспаруховия мост от 16 часа.