16°
    Програмата на Черно море до мача със Славия

ПФК Черно море - Локо Пд (25)

В сряда “моряците” гостуват в Казанлък за купата

Отборът на Черно море подновява тренировки следобед. След нелепата загуба от ЦСКА с 0:1 в даденото продължение на двубоя на стадион “Българска армия” снощи, днес варненци се събират за занимание на “Тича” от 17 часа.

Георги Иванов ще направи разбор на мача с “армейците” непосредствено преди занятието за деня. Утре варненци ще тренират сутринта, след което пътуват за Казанлък, където от 16 часа ще се изправят срещу третодивизионния тим на Розова долина от 1/16-финалите за Купата на България. В срещата с аматьорския тим се очаква Гонзо да заложи на футболисти, които не получават много игрови минути в мачовете от Първа лига, за да запази основните си играчи свежи за неделното домакинство със Славия в първа професионална лига.

В четвъртък и петък пък Черно море ще тренира от 17 часа на “Тича”, а в събота се очаква заниманието да е в Каварна. Преди двубоя със Славия “моряците” ще се качат на лагер комплекс Изида в Добрич.

Срещата с “белите” е в неделя от 21,15 часа на стадион “Калиакра”, където Черно море играе домакинските си мачове.