• Варна
    16°
    разкъсана облачност
    Влажност: 87%
    Черно море гостува на ЦСКА в първия мач от плейофите
    Facebook Google Twitter LinkedIn Reddit

    Черно море - ЦСКА (29)

    Вижте подробно обяснение на формата на първенството и какво следва след тях

    БФС обяви програмата за началото на плейофите в Първа лига по дни и часове. Плейофите започват с мачовете Пирин – Нефтохимик и Ботев (Пд) – Монтана в петък, 7 април, което е повторение на техните сблъсъци в последния кръг от редовния сезон миналата седмица, дори в същия ден.

    В събота започват сблъсъците в челната шестица с мача ЦСКА – Черно море от 20:00. По-рано в същия ден Берое е домакин на Локо (ГО) във втората група от втората осмица.

    В неделния ден Левкси е домакин на Локо (Пд) от 17:30, а в 20:00 Лудогорец приема Дунав в Разград, където русенци цял сезон “домакинстват” досега.

    Ето решението на СТК от днес:

    Спортно-техническа комисия
    Решение – 03.04.2017 г.

    СТК приема предложената програма на Първа професионална лига Втора фаза I кръг, както следва:

    ПЪРВА ЛИГА 27 КРЪГ

    ПЪРВА ШЕСТИЦА – 1 КРЪГ
    8 април 2017 г. (събота), 20:00 часа
    ЦСКА – Черно море Диема Спорт

    9 април 2017 г. (неделя), 17:30 часа
    Левски – Локомотив (Пловдив) Диема Спорт 2

    9 април 2017 г. (неделя), 20:00 часа
    Лудогорец – Дунав Диема Спорт 2
    ВТОРА ОСМИЦА – 1 КРЪГ
    Група “А”
    7 април 2017 г. (петък), 20:00 часа
    Ботев (Пловдив) – Монтана Диема Спорт

    10 април 2017 г. (понеделник), 20:00 часа
    Верея – Славия Диема Спорт 2

    Група “Б”
    7 април 2017 г. (петък), 17:30 часа
    Пирин – Нефтохимик Диема Спорт

    8 април 2017 г. (събота), 17:45 часа
    Берое – Локомотив (Горна Оряховица) Диема

    Програмата след първия кръг на Втората фаза на ППЛ и след 23 кръг на ВПЛ, ще бъде обявена след изтегляне на жребия за полуфиналите на турнира за Националната купа на България, който ще се проведе на 07.04.2017 г. от 11.00 часа в Парк-хотел „Витоша“ град София.

    БФС си запазва правото на промени в програмата

    Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

    Подробно обяснение на формата на първенството в плейофите и какво следва след тях, вижте тук:

    Ето и останалите мачове:

    15 април 2017, събота:
    Дунав 2010 (Русе) – Черно море (Варна) –
    Локомотив 1926 (Пловдив) – ЦСКА (София) –
    Лудогорец 1945 (Разград) – Левски (София) –

    XXIX кръг

    22 април 2017, събота:
    Левски (София) – Дунав 2010 (Русе) –
    ЦСКА (София) – Лудогорец 1945 (Разград) –
    Черно море (Варна) – Локомотив 1926 (Пловдив) –

    XXX кръг

    29 април 2017, събота:
    Дунав 2010 (Русе) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
    Лудогорец 1945 (Разград) – Черно море (Варна) –
    Левски (София) – ЦСКА (София) –

    XXXI кръг

    6 май 2017, събота:
    ЦСКА (София) – Дунав 2010 (Русе) –
    Черно море (Варна) – Левски (София) –
    Локомотив 1926 (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград) –

    XXXII кръг

    13 май 2017, събота:
    Дунав 2010 (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград) –
    Локомотив 1926 (Пловдив) – Левски (София) –
    Черно море (Варна) – ЦСКА (София) –

    XXXIII кръг

    17 май 2017, сряда:
    Черно море (Варна) – Дунав 2010 (Русе) –
    ЦСКА (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
    Левски (София) – Лудогорец 1945 (Разград) –

    XXXIV кръг

    20 май 2017, събота:
    Дунав 2010 (Русе) – Левски (София) –
    Лудогорец 1945 (Разград) – ЦСКА (София) –
    Локомотив 1926 (Пловдив) – Черно море (Варна) –

    XXXV кръг

    27 май 2017, събота:
    Локомотив 1926 (Пловдив) – Дунав 2010 (Русе) –
    Черно море (Варна) – Лудогорец 1945 (Разград) –
    ЦСКА (София) – Левски (София) –

    XXXVI кръг

    31 май 2017, сряда:
    Дунав 2010 (Русе) – ЦСКА (София) –
    Левски (София) – Черно море (Варна) –
    Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив 1926 (Пловдив) –

    Таблица с резултати

    ——————————————————————–
    1. 2. 3. 4. 5. 6.
    ——————————————————————–
    1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX -:- -:- -:- -:- -:-
    2. Левски (София) -:- XXX -:- -:- -:- -:-
    3. ЦСКА (София) -:- -:- XXX -:- -:- -:-
    4. Черно море (Варна) -:- -:- -:- XXX -:- -:-
    5. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- XXX -:-
    6. Дунав 2010 (Русе) -:- -:- -:- -:- -:- XXX
    ——————————————————————–

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

    info @ varnautre.bg

    За Varnautre.bg