16°
    Черно море върти 1:1 с Берое в Елитната до 17 години

Черно море 2000

Черно море завърши 1:1 при домакинството на Берое в мач от 23-ия кръг на Елитната ни група до 17 г., игран на терена под Аспаруховия мост.

Гостите откриха резултата в 20-ата минута, но само 6 по-късно капитанът на “моряците” Лъчезар Йорданов изравни след грешка на вратаря на гостите.

През втората част и двата тима имаха положения за гол, но не успяха да ги материализират. “Моряците” удариха и греда.

В следващия междинен кръг на 26 април от 11 ч. Черно море, който е 3-и в класирането, гостува на втория Септември в София.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Виктор Попов, Йордан Радев, Георги Топалов, Мартин Дичев, Петър Вуцов, Алекс Георгиев, Алекс Стефанов, Синан Ахмедов, Лъчезар Йорданов, Дани Димов (68 – Георги Вълов).