16°
    Станислав Станков спечели сребро от Балканиада

Атлетът на варненския клуб “Супер спорт” финишира втори в бягането на 110 м с препятствия

Състезателят на варненския клуб “Супер Спорт” Станислав Станков спечели сребърен медал от Балканиада в бягането на 110 метра с препятствия. Любопитно е, че резултатие на тримата призьори са с разлики в рамките на 3 стотни, отбелязва atletikabg.com.

Най-бърз бе представителят на Турция Микдат Севлер с резултат от 14.07 сек. Станислав Станков се справи с хърделите за 14.08 сек, което му донесе второто място. Трети е украинецът Виктор Солянов с 14.09 сек.

Другият наш представител в това бягане Радин Вълчев завърши седми с 15.01 сек.