16°
    Шампионска титла за СКТМ ”Комфорт” от Държавното индивидуално първенство до 21г

Общо 7 медала спечелиха състезателите на клуба

Есин Саид спечели поредна шампионска титла за СКТМ ”Комфорт” от Държавното индивидуално първенство до 21г проведено в зала “Младост- В “ на ДКС с партньор – шампионът при младежите – Стефан Тодоров от “Стоянстрой” Пловдив .

Общо 7 медала спечелиха състезателите на клуба.Освен златният медал , Есин спечели и бронзовото отличие в индивидуалната дисциплина и допринесе за третото място в отборното класиране (състав: Есин Саид , Десислава Ботева, Моника Иванова, Николая Димитрова ) при девойките,което тази година заради COVID-19 бе определено на базата на най-предно класиране на трите най-добри състезателки от всеки клуб.

Десислава Ботева спечели бронзов медал при двойки девойки .на полуфинала със своята партньорка Виктория Персова “Стоянстрой” Пловдив загубиха драматичен мач с 3:2 гейма от двойката на “Искър-97”Роман.

При младежите , Иван Радкев-Комфорт/Христо Христев (Марек-Дигеста) гр.Дупница победиха с 3:2 гейма на четвъртфинал шампионите при 18 г – Ерек Бекир/Стоян Сариев от “Стоянстрой” Пловдив.

Бронзов медал и за Димитър Стефанов/Мартин Петров ,които играха на високо ниво ,но загубиха от шампионите Стефан Тодоров(Стоянстрой)/Пламен Върбанов (РОКО – Шумен) с 3:1 гейма.

С това състезание приключи сезон 2019-2020г. “Треньорското ръководство сме изключително доволни от представянето на нашите състезатели и пожелаваме още много успехи на нашите състезатели” коментира главният треньор на СКТМ Комфорт Стоян Поппетров.

Сезон 2020-2021 година започва на 04.10.2020г с първи етап на Купа България – “Млад Олимпиец”, на който домакин ще бъде СКТМ”КОМФОРТ” в зала 20 на ДКС .