16°
    Черно море разпиля Спартак Варна с 4:0 в Елитната до 15 години

Черно море записа успех с 4:0 срещу градския съперник Спартак Варна в мач от 21-вия кръг от Елитната група до 15 години. Срещата се игра на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост, където “моряците” вкараха по два гола и през двете полувремена.

Кристиян Евдокиев откри резултата в 5-ата минута, а в 24-ата отново той покачи на 2:0. Две минути след почиката Александър Киров направи класиката в срещата, а в 47-ата Георги Венциславов от пряк свободен удар оформи крайния резултат.

В следващия кръг Черно море гостува на Нефтохимик в Бургас. Мачът е от 14 часа в 22 април.

Съставите:

Черно море: Георги Ненов, Виктор Спасов, Йордан Тосков, Георги Венциславов, Даниел Георгиев, Пламен Аршев, Георги Пасков, Борис Стойков, Кристиян Иванов, Александър Киров, Петър Маринов (Валентин Димитров, Иво Николов, Дениз Хаджиев, Кристиян Стоянов, Димитър Ковачев, Даниел Райчев, Борис Колчев)

Спартак Варна: Борислав Панайотов, Марти Николов, Иван Иванов, Янислав Димитров, Християн Христов, Викторио Таукчиев, Пресиян Андонов, Боян Вълчев, Мартин Стелянов, Валентин Кючуктеп, Васил Стойков (Андрей Андонов, Денис Мустафов, Преслав Кримски, Георги Стефанов)