16°
    19-годишните “моряци” отстъпиха на Славия у дома

Отборът на Черно море допусна първа загуба за сезон 2021/22 година в Елитната група до 19 години. “Моряците”, водени от Мартин Христов, отстъпиха с 0:2 на Славия в мач от 3-ия кръг на шампионата.

И двете попадения в срещата паднаха след почивката, като столичани се разписаха веднага след началото на второто полувреме чрез Кехайов (46) и в 67-ата минута чрез Валентин Петров. От своя страна Черно море създадоха няколко добри атаки и през двете полувремена, но не успяха да ги завършат по най-добрия начин.

В следващия кръг “моряците” приемат тима на Национал, като мачът е в неделя, 12 септември от 17 часа.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Петър Иванов, Павел Трюфев, Наско Янков, Берк Джевдет, Денислав Славов, Николай Златев, Иван Томов, Теодор Тотев, Тони Иванов, Марин Петков (Ангел Дочев, Симеон Николов, Мартин Илиев, Стефан Димов, Жечко Йорданов, Милен Николов, Николай Трифонов