Инфарктен дебют за Данаил Милушев в корейското първенство

04-11-2009, 13:57

Автор:

РУСЛАН ЙОРДАНОВ

Всичко от Автора

Невероятна драма преживя волейболният ни национал от Варна Данаил Милушев при дебюта си в корейското първенство. Неговият тим от Сеул "Корея еър" отстъпи с 2:3 гейма

пред своя публика от ЛИГ, след като водеше с 14:11 точки в тайбрека. Домакините направиха всичко възможно да спечелят срещата, но фортуна им обърна гръб в решителните точки. Българинът бе най-добър на терена и се отличи със забележителните 27 точки, но те не бяха достатъчни неговия тим да тръгне към титлата с победа. Двубоят бе наблюдаван от близо 10 хиляди души, които минути след мача още не можеха да повярват какво се е случило на терена. Тази неделя тимът на "Корея еър" отново има домакински мач и е решен да зарадва своите фенове.