Официален сайт

Автор:

ЕКАТЕРИН ДОНЧЕВ

Всичко от Автора

Уейн Рууни вкара четири на Хъл Сити за 4:0 и Манчестър Юнайтед е еднолично начело в Премиършип. В момента дяволите са с актив от 50 точки на 2 пред Арсенал и Челси, но „топчийте” са с мач, а „аристократите” с 2 по-малко.

Без Бербатов сред титулярите започна Сър Алекс Фергюсън. Българинът влезе 20 минути преди края на мястото на Майкъл Оуен при резултат 1:0. Преди това освен гола на Рууни с пропуски се отличиха още Евра, Скоус и корееца Джи. Мачът се реши в 80-та минута, когато играч на Хъл остана да лежи в собственото наказателно поле. Юнайтед не изчистиха топката, тя попадна в нападателя за 2:0. Гостите се опитаха да протестират, но никой не чу молбите им. До края Уейн успя да оформи покера си с попадения в 88-та и 92-та минути.