Победа и загуба за братя Иванови

25-01-2010, 18:10

ЕКАТЕРИН ДОНЧЕВ

Сузуки Манреса изигра много стойностен двубой срещу един от участниците в Евролигата Уникаха, но загуби в края със 79-74. Преди последната част гостите от Манреса водеха с три точки, но домакините измъкнаха успеха в последните минути. Българският национал Калоян Иванов игра само 6 минути за своя отбор и завърши с 2 точки и 2 борби. След това поражение Манреса е на 11-то място с 8 победи и 11 загуби.

Братът на Калоян – Деян Иванов пък престоя на терена 27 минути и за това време завърши със 6 борби и 4 точки преди да напусне играта за 5 лични нарушения в двубоя на Сигма Монтегранаро срешу Банка Терамо. Отборът на българина грабна изключително важна победа като гост със 63-61 и задмина съперника в класирането. Монтегранаро вече е седми с актив от 8 победи и 7 загуби.