Добруджа изпусна победата в контролен мач

04-02-2010, 18:31

СВЕТЛАНА МИХАЙЛОВА

В контролна среща, проведена днес във Варна, Добруджа и третодивизионният Сливнишки герой (Сливница) завършиха наравно 1:1.

В този мач треньорският екип на добричкия клуб даде шанс за изява преди всичко на момчета от юношеския състав. "Жълто-зелените" започнаха силно срещата и поведоха в резултата в 23-ата минута, когато Филип Филчев с мощен далечен удар прати топката в мрежата на съперника. При 1:0 за Добруджа завърши първото полувреме. След почивката младите ни футболисти имаха териториално и игрово надмощие, но не можаха да се възползват от създадените голови ситуации. В четвъртата минута на даденото от съдията продължение играчите на Сливнишки герой се възползваха от грешка в нашата отбрана и стигнаха до изравнително попадение.

В събота Добруджа ще проведе контрола с Панайот Волов (Шумен). Двубоят ще започне от 14 часа на игрището с изкуствена настилка в Каварна.