Албена Къп: Локо (Мездра) – Спартак LIVE 2:0

09-02-2010, 12:47

ЕКАТЕРИН ДОНЧЕВ

14:47 И двамата треньори са доволни от показаното от техните отбори. Тодор Попов е почти наясно със състава за пролетта, докато Войн Войнов все още иска да поогледа някои от играчите си и тогава да реши на кого ще разчита. Очаквайте малко по-късно мненията на наставниците с картина. 90' Край на мача. Варненци отстъпиха с 0:2. През по-голямата част от мача "соколите" играха добре, но си личи липсата на опит в по-младите играчи. Именно след техни индивидуални грешки се вкараха попаденията във вратата на Георгиев. 86' Жълт картон за Генадий Луго, за остро влизане в краката на противников състезател. 82' Нов ъглов удар за Локомотив. Отново избита топка, без опасност за Георгиев. 80' Ъглов за Локо. Късо разиграване и върната топка в центъра на терена. 79' В последните 7-8 минути Спартак рядко играе с коженото кълбо. 78' Опасно нарушение в близост до вратата на варненци. След центрирането, топката е изчистена в тъч. 75' Локомотив започна да играе максимум с две докосвания и продължително задържане на топката. 69' Корнер за Спартак. Варненци разиграват без успех. Топката е върната в централната част на терена. 68' Ъглов удар за Локо. Късо разиграване и центриране, Бояджиев избива топката към центъра. 66' Смяна в Спартак. Излезе Венци Маринов и на негово място Генадий Луго.  65' Пряк свободен удар за Спартак 61' След влизането на Драголов варненци взеха инициативата и атакуват повече по лявото крило, но засега без успех.  57' Излиза Йордан Пенев. 56' Подготвя се смяна в Спартак. В игра ще влезе В. Драголов. 53' Пропуск за Локо. Шут на Русев бе спасен от Георгиев, при добавката коженото кълбо облиза дясната греда. 52' Ъглов удар за Локомотив. Венков изби с глава центрираната топка. 50' Удар на Русев от границата на наказателното поле бе спасен от Георгиев. 46' Гол!!! 2:0 за Локо. Балджийски проби по лявото крило и центрира в наказателното поле, където Русев засече топката с глава и удвои резултата. 13:57 Начало на второто полувреме. Съставът на Спартак е без изменения към този момент.  45' Край на първото полувреме. Варненци не отстъпваха видимо на Локомотив, но допуснаха да получат гол след пробив по лявото крило и прострелно центриране по земя към Иса. 38' ГОЛ! 1:0 за Локо. При следващата атака Иса беше точен и откри резултата. 37' Гол на Локомотив е отменен поради засада. 33' Добра атака на Спартак. Георги Костадинов получи хубав пас от Бояджиев, но вместо да бие, реши да търси Генчев в коридор и топката бе избита. 31' Ударът на Русев е изключително неточен. Топката едва се спря в мрежите зад вратата и не прехвърли стадиона. 30' До момента двата отбора не са създали нито едно голово положение. Пряк свободен удар за Локомотив. 23' Жълт картон за Виктор Софрониев. Капитана на Локо задържа в центъра на терена Живко Бояджиев, при опит за бърза контра на варненци. 17' "Соколите" по нищо не отстъпват до този момент на съперника си от "А" група. Удар по диагонала на Русев мина покрай левия страничен стълб на вратата на Георгиев. 12' На срещата в Каварна присъства изпълнителният директор на Спартак Живко Великов. Двата отбора все още се нагаждат към условията на стадиона. Освен минусовите температури, духа неприятен вятър. 7' По-често се играе в половината на Спартак, но за сега без особенни опасности. 4' За Локомотив Мездра играят: Йордан Господинов, Заров, Кавдански, Станимит Господинов, Софрониев, Стойков, Керчев, Балджийски, Коприваров, Русев и Иса. 3' Тодор Попов избра следните 11 да започнат за Спартак: 22 Георгиев, 16 Алексиев, 5 Маринов, 6 Ненков, 33 Михалев, 10 Бояджиев, 17 Бомбов, 18 Пенев, 3 Илчев, 19 Костадинов и 9 Генчев. 2' Температурата в Каварна е -2 градуса. Теренът е подходящ за игра, добре почистен. 13:04 Мачът започна на стадиона в Каварна.

Преди мача

{vsig}SPORT/FOOTBALL/2010-02-09-Live-Spartak{/vsig}

13:04 Мачът започна на стадиона в Каварна.

2' Температурата в Каварна е -2 градуса. Теренът е подходящ за игра, добре почистен.

3' Тодор Попов избра следните 11 да започнат за Спартак: 22 Георгиев, 16 Алексиев, 5 Маринов, 6 Ненков, 33 Михалев, 10 Бояджиев, 17 Бомбов, 18 Пенев, 3 Илчев, 19 Костадинов и 9 Генчев.

4' За Локомотив Мездра играят: Йордан Господинов, Заров, Кавдански, Станимит Господинов, Софрониев, Стойков, Керчев, Балджийски, Коприваров, Русев и Иса.

7' По-често се играе в половината на Спартак, но за сега без особенни опасности.

12' На срещата в Каварна присъства изпълнителният директор на Спартак Живко Великов.

Двата отбора все още се нагаждат към условията на стадиона. Освен минусовите температури, духа неприятен вятър.

17' "Соколите" по нищо не отстъпват до този момент на съперника си от "А" група. Удар по диагонала на Русев мина покрай левия страничен стълб на вратата на Георгиев.

23' Жълт картон за Виктор Софрониев. Капитана на Локо задържа в центъра на терена Живко Бояджиев, при опит за бърза контра на варненци.

30' До момента двата отбора не са създали нито едно голово положение. Пряк свободен удар за Локомотив.

31' Ударът на Русев е изключително неточен. Топката едва се спря в мрежите зад вратата и не прехвърли стадиона.

33' Добра атака на Спартак. Георги Костадинов получи хубав пас от Бояджиев, но вместо да бие, реши да търси Генчев в коридор и топката бе избита.
37' Гол на Локомотив е отменен поради засада.

38' ГОЛ! 1:0 за Локо. При следващата атака Иса беше точен и откри резултата.

45' Край на първото полувреме. Варненци не отстъпваха видимо на Локомотив, но допуснаха да получат гол след пробив по лявото крило и прострелно центриране по земя към Иса.13:57 Начало на второто полувреме. Съставът на Спартак е без изменения към този момент.

46' Гол!!! 2:0 за Локо.

Балджийски проби по лявото крило и центрира в наказателното поле, където Русев засече топката с глава и удвои резултата.

50' Удар на Русев от границата на наказателното поле бе спасен от Георгиев.

52' Ъглов удар за Локомотив. Венков изби с глава центрираната топка.

53' Пропуск за Локо. Шут на Русев бе спасен от Георгиев, при добавката коженото кълбо облиза дясната греда.

56' Подготвя се смяна в Спартак. В игра ще влезе В. Драголов.

57' Излиза Йордан Пенев.

61' След влизането на Драголов варненци взеха инициативата и атакуват повече по лявото крило, но засега без успех.

65' Пряк свободен удар за Спартак на ъгъла на наказателното поле. Шутът на Костадинов мина покрай вратата без да затрудни Лунков.

66' Смяна в Спартак. Излезе Венци Маринов и на негово място влезе Генадий Луго.

68' Ъглов удар за Локо. Късо разиграване и центриране, Бояджиев избива топката към центъра.

69' Корнер за Спартак. Варненци разиграват без успех. Топката е върната в централната част на терена.

75' Локомотив започна да играе максимум с две докосвания и продължително задържане на топката.

78' Опасно нарушение в близост до вратата на варненци. След центрирането, топката е изчистена в тъч.

79' В последните 7-8 минути Спартак рядко играе с коженото кълбо.

80' Ъглов за Локо. Късо разиграване и върната топка в центъра на терена.

82' Нов ъглов удар за Локомотив. Отново избита топка, без опасност за Георгиев.

86' Жълт картон за Генадий Луго, за остро влизане в краката на противников състезател.

90' Край на мача. Варненци отстъпиха с 0:2. През по-голямата част от мача "соколите" играха добре, но си личи липсата на опит в по-младите играчи. Именно след техни индивидуални грешки се вкараха попаденията във вратата на Георгиев.

14:47 И двамата треньори са доволни от показаното от техните отбори. Тодор Попов е почти наясно със състава за пролетта, докато Войн Войнов все още иска да поогледа някой от играчите си и тогава да реши на кого ще разчита. Очаквайте малко по-късно мненията на наставниците с картина.