ВарнаУтре LIVE: Черно море - Олимпия 1:0!

17-02-2010, 12:25

ЕКАТЕРИН ДОНЧЕВ

90' Край на мача. Черно море победи Олимпия Молдова с 1:0. Варненци тотално надиграха противника си, можеха да отбележат повече голове. След около 35 минути започва втората проверка за днес с Добруджа. 85' Жълт картон за Домакинов за грубо влизане в краката на молдовски нападател. 72' При центриране от пряк свободен удар в наказателното поле на варненци, Хованский пропусна с глава от 2 метра да изравни резултата. 63'Черно море продължава да атакува непрекъснато. Изпълниха се няколко ъглови удара, но без успех. Гостите трудно излизат от половината си. 57' Адемар се опита да повтори удара от преди няколко минути, но топката профуча покрай левия страничен стълб. 50' Опасно нарушение пред наказателното поле на молдовците. След центриране на Георги Илиев, Адемар с бомбен удар разтресе напречната греда. 48' Два поредни ъглови удара за варненци. След удар на Георги Илиев топката е избита към центъра. 13:37 Начало на второто полувреме. В състава на Черно море няма смени. 45' Край на първото полувреме. Черно море води с 1:0.
43' Втора опасна атака за гостите, но Домакинов избива центрираната топка.
42' Пореден ъглов удар за Черно море. Центрираната топка бе избита към центъра на терена. Като изключим несполучливия опит за изкуствена засада, пред варненската врата няма опасна ситуация. 35' Ъглов удар за варненци. Разиграването между Георги Илиев и Божилов, не доведе до опасност. 27' Джулиус излезе сам срещу Пиргов, но вратарят спаси. Засадата бе покрита от Александър Александров - Алек. 24' ГОООЛ!!! 1:0 за Черно море! Танко Дяков изведе Георги Илиев сам срещу вратаря на гостите и капитанът не сгреши. Първият удар бе избит от Паюш, но при добавката резултатът бе открит. 10' Хубава атака на варненци завърши с удар на Борносузов над напречната греда. Прекрасна възможност за откриване на резултата. 6' Удар със задна ножица на Божилов, но вратарят успява да улови топката. 4' "Моряците" започват по-добре срещата и натискат молдовците в тяхната половина. Удар на Адемар минава покрай гредата. 1' Неразбирателство в защитата на Олимпия. Божилов стреля от границата на наказателното поле в аут.

12:41 Начало на мача

Черно море са със зелени екипи, гостите от Молдова - изцяло в червено.

12:30 Мачът ще се играе на стадион Албена 3. Времето е дъждовно, температура около 4 градуса.

Състав на Черно море: Пиргов, Домакинов, Дяков, Бачев, Александров - Алек, Борносузов, Адемар, Илиев, Божилов, Димов и Георгиев
Състав на Олимпия: Паюш, Джу, Орловски, Хованский, Вербецкий, Шишкин, Пасси, Роблис, Джулиус, Глега и Юн Ми

Две контроли ще изиграят футболистите на Черно море днес. В първата те ще се изправят срещу молдовския Олимпия от 12.30 часа, а от 15.00 - срещу Добруджа. И двата мача ще може да следите само в нашия сайт.

1' Неразбирателство в защитата на Олимпия. Божилов стреля от границата на наказателното поле в аут.

4' "Моряците" започват по-добре срещата и натискат молдовците в тяхната половина. Удар на Адемар минава покрай гредата.
6' Удар със задна ножица на Божилов, но вратарят успява да улови топката.

10' Хубава атака на варненци завърши с удар на Борносузов над напречната греда. Прекрасна възможност за откриване на резултата.

24' ГОООЛ!!! 1:0 за Черно море!

Танко Дяков изведе Георги Илиев сам срещу вратаря на гостите и капитанът не сгреши. Първият удар бе избит от Паюш, но при добавката резултатът бе открит.

27' Джулиус излезе сам срещу Пиргов, но вратарят спаси. Засадата бе покрита от Александър Александров - Алек.

35' Ъглов удар за варненци. Разиграването между Георги Илиев и Божилов, не доведе до опасност.

Черно море стои много по-добре на разкаляния терен. Удар на Борносузов бе спасен с мъка от вратаря.

42' Пореден ъглов удар за Черно море. Центрираната топка бе избита към центъра на терена. Като изключим несполучливия опит за изкуствена засада, пред варненската врата няма опасна ситуация.

45' Край на първото полувреме. Черно море води с 1:0.

13:37 Начало на второто полувреме.

В състава на Черно море няма смени.

48' Два поредни ъглови удара за варненци. След удар на Георги Илиев топката е избита към центъра.

50' Опасно нарушение пред наказателното поле на молдовците. След центриране на Георги Илиев, Адемар с бомбен удар разтресе напречната греда.

57' Адемар се опита да повтори удара от преди няколко минути, но топката профуча покрай левия страничен стълб.

63' Черно море продължава да атакува непрекъснато. Изпълниха се няколко ъглови удара, но без успех. Гостите трудно излизат от половината си.

72' При центриране от пряк свободен удар в наказателното поле на варненци, Хованский пропусна с глава от 2 метра да изравни резултата.

85' Жълт картон за Домакинов за грубо влизане в краката на молдовски нападател.

90' Край на мача.

Черно море победи Олимпия Молдова с 1:0. Варненци тотално надиграха противника си, можеха да отбележат повече голове.

След около 35 минути започва втората проверка за днес с Добруджа.