Левски също победи

10-04-2010, 18:23

EЛЕНА ПЕНЧЕВА, консултант астрология, терапия с цветни есенции по метода на д-р Бах

Левски победи Локомотив Пловдив с 2:0 и прекъсна серията си от три мача без победа в родното първенство. Първи голове със синята фланелка отбелязаха Петр Петраш и Мирослав Антонов.

Срещата на стадион "Георги Аспарухов" започна с лек териториален натиск на домакините, но постепенно играта се изравни. "Сините" все пак бяха по-активни, но до сериозни опасности пред противниковата врата не се стигаше. В даденото от варненеца Кольо Данев продължение на първото полувреме, Николай Димитров изпълни ъглов удар и Петраш с глава откри резултата.
През второта част На терена също не се получиха много интересни неща преди Миро Антонов да овладее една топка пред наказателното поле на гостите и с техничен удар на препарира Ставрев. До края на срещата двата отбора доиграваха двубоя.
След тази победа Левски отново са на 4 точки след ЦСКА и на една зад Славия на 5-то място във временното класиране.